Allbag

Allbag

Allbag jest producentem, importerem i dystrybutorem toreb reklamowych. Firma może się poszczycić dwoma zakładami produkcyjnymi połączonymi z pracowniami drukarskimi.

Prócz tego na terenie kraju posiadamy trzy magazyny, w których mieści się ponad 5 000 000 gotowych toreb. Jesteśmy w stanie wykonać około 150 000 sztuk toreb miesięcznie różnego formatu. Na dzień dzisiejszym możemy się poszczycić największym stanem magazynowym toreb polipropylenowych w Polsce (2 000 000 sztuk) co powoduje, że w ekspresowym terminie jesteśmy w stanie obsłużyć zamówienia naszych Klientów.

Faktem jest, że ekologia z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularna nie tylko w domach, ale i w handlu.  Zarówno w dużych marketach jak i w małych sklepach można zakupić Torby Ekologiczne pozwalające na wygodny transport zakupionych produktów. Torby ekologiczne wielokrotnego użytku pojawiają się nie tylko w branży spożywczej ale i tekstyliach, chemii gospodarczej czy nawet gastronomii. Po co kupować torbę foliową którą użyjemy jednokrotnie i która będzie się rozkładać nawet do 400 lat jeśli można zakupić torbę materiałową która nie dość, że jest trwalsza i wytrzymalsza, to nawet w przypadku jej uszkodzenia zostanie ona przetworzona co nie przyniesie żadnych szkodliwych zmian dla naszego środowiska? Zachęcamy do myślenia o naszym środowisku i zrezygnowania z „foliówek” na rzecz toreb ekologicznych. W końcu torby foliowe PVC są już zakazane w ponad 12 krajach na świecie.

Staramy się, aby torby bawełniane wyparły z rynku wszelakie foliówki. Na torby bawełniane posiadamy certyfikaty OEKO-TEX oraz TUV Rheinland. Drukujemy także farbami nieszkodliwymi dla środowiska.

Ekologiczne zwyczaje i zielona edukacja Allbag

W Firmie panuje zwyczaj segregowania śmieci, sortowania np. baterii czy nakrętek plastikowych, które oddajemy w specjalnie przeznaczone do tego miejsca. W trakcie szkoleń ogólnych dla pracowników zawsze wspominany też jest aspekt ekologii.

Wspieramy lokalne akcje promując ekologiczny styl poprzez modne torby bawełniane. Zawsze zachęcamy ludzi do tego, aby przekonali się, że torby ekologiczne są o wiele lepsze niż woreczki foliowe i na dłuższą metę tańsze.

www.allbag.pl

Powiązane