Bottega del Disegno

Bottega del Disegno

Bottega del Disegno zajmuje się realizacją ambitnych, indywidualnych projektów architektonicznych, głównie związanych z dekoratorstwem wnętrz.

Dzięki prawie dwudziestoletniemu doświadczeniu naszego głównego projektanta w dekoratorstwie i we wzornictwie, jego pasji tworzenia, wszystkie produkty marki Bottega del Disegno są gwarantem najwyższej jakości, prestiżu i niepowtarzalności. Dodatkowo cechuje je unikatowy designerski wygląd oraz trwałość.

Obecnie firma rozszerza zakres działalności, docierając do większej ilości klientów, by móc upiększać i nadawać wnętrzom indywidualny charakter. W nowej odsłonie wprowadzane są na rynek unikatowe produkty seryjne, charakteryzujące się niekonwencjonalnym zastosowaniem różnych  materiałów, wzorów oraz kształtów. Każdy produkt Bottega del Disegno jest rękodziełem produkowanym w Polsce, przy użyciu starannie dobranych materiałów, w zgodzie z naturą.

„5-ta klepka – naturalnie w Twoim domu”

To nic innego, jak ekologiczna okładzina z drewna pozyskanego z rozbiórki ponad 100 letnich kamienic i drewnianych domów. Tworzy wyjątkowy klimat w pomieszczeniach i dopasowuje się do warunków otoczenia, reguluje wilgotność powietrza. Klepki są niepowtarzalne, różnią się usłojeniem, kolorystyką, sękami, noszą charakteryzujące je znamiona czasu, jak ślady po gwoździach, czopach, pęknięciach. Wszystko to czyni „5 – tą klepkę” niepowtarzalną.

Płytka „5ta klepka” posłużyła naszemu projektantowi jako oryginalny, ekologiczny materiał recyklingowy, do stworzenia niepowtarzalnej kolekcji mebli. Drewno pochodzące z jeszcze do niedawna zamieszkałego domu z 1827 roku, zyskało nowe życie, by móc nadal cieszyć oko i służyć kolejnym pokoleniom w innej niż dotychczas formie. Aktualnie wprowadzana na rynek jest cała gama produktów z wykorzystaniem „5 – tej klepki”, jak np. zegary, ramy obrazów, barometry, higrometry, płytki kuchenne, podstawy etc.

 

Zastosowanie: 

Ekologiczna drewniana okładzina ścienna lub meblowa, dzięki której odnowisz swój salon, odświeżysz fronty szafek kuchennych, dodasz uroku starej – nowej ścianie, aranżując własny, osobisty projekt, tudzież inspirację. Designerski efekt jest stosunkowo łatwy do osiągnięcia, a satysfakcja z własnoręcznie odnowionego wnętrza – bezcenna. Do montażu wystarczy klej lub dwustronna taśma klejąca.

Innowacyjność: UPCYKLING drewna – produkt wykonany z drewna poużytkowego, pozyskiwanego z rozbiórki ponad 100 letnich domów i kamienic.

Wpływ na środowisko naturalne: Redukcja wycinki drzew dzięki wtórnemu wykorzystaniu drewna. Moda na przetworzenie drewna, które zamiast opałem, może okazać się złotym środkiem między możliwością posiadania eleganckich przedmiotów z drewna litego a dobrą kondycją gospodarki leśnej Ziemi.

Dodatkowe informacje:MAŁE – WIELKIE wejście w sektorze dekoratorstwa i aranżacji wnętrz jeszcze nigdy nie było tak proekologiczne. Innowacyjny produkt, który skrada serca kolejnych sympatyków estetyki i dobrego smaku to zaprojektowana przez polską markę Bottega del Disegno okładzina ścienna o nieco przewrotnej nazwie „5–ta klepka”. Ta ekskluzywna płytka została już zaprezentowana i doceniona na targach POLEKO 2014 w Poznaniu, zajmując zaszczytne miejsce wśród finalistów  konkursu ECO DESIGN 2014.

www.bottegadeldisegno.com

www.bottega24.pl

Powiązane