Bottega del Disegno WOODEN DIAMONDS

Bottega del Disegno WOODEN DIAMONDS

Bottega del Disegno zajmuje się realizacją ambitnych, indywidualnych projektów architektonicznych, głównie związanych z dekoratorstwem wnętrz. Dzięki prawie dwudziestoletniemu doświadczeniu naszego głównego projektanta w dekoratorstwie i we wzornictwie, jego pasji tworzenia, wszystkie produkty marki Bottega del Disegno są gwarantem najwyższej jakości, prestiżu i niepowtarzalności. Dodatkowo cechuje je unikatowy designerski wygląd oraz trwałość.

Obecnie firma rozszerza zakres działalności, docierając do większej ilości klientów, by móc upiększać i nadawać wnętrzom indywidualny charakter. W nowej odsłonie wprowadzane są na rynek unikatowe produkty seryjne, charakteryzujące się niekonwencjonalnym zastosowaniem różnych  materiałów, wzorów oraz kształtów. Każdy produkt Bottega del Disegno jest rękodziełem produkowanym w Polsce, przy użyciu starannie dobranych materiałów, w zgodzie z naturą.

WOODEN DIAMONDS

To kolejna odsłona ekologicznej okładziny ścienno-meblowej marki La Bottega del Disegno. Przy współpracy z marką CALVERTA, płytki WOODEN DIAMONDS, zostały wykorzystane do wykończenia donicy CALVERTA z kolekcji WOOD DESIGN.  Tworzone z poużytkowego drewna licowego  są  świadectwem upływającego czasu oraz technologii recyklingu, które w dobie działań pro-eko stają się hitem designerskim widocznym na donicach CALVERTA.

Okładzina WOODEN DIAMONDS jest tworzona z drewna pochodzącego z rozbiórki starych budynków z obszaru Polski, które przez wpływ czasu, warunków atmosferycznych i innych ingerencji tworzą obraz magicznej historii, wpisanej w każdą klepkę z osobna. Drewno jest odpowiednio profilowane i przystosowywane do aranżacji wnętrz, przy zachowaniu szczególnej staranności działań – nasza marka ceni sobie najwyższą jakość.

Płytki są niepowtarzalne, każda z nich różni się barwą, fakturą i pochodzeniem, tworząc tym samym zbliżoną do siebie – lecz nie jednakową – szlachetną mozaikę drewnianą. Jest to produkt innowacyjny, stopniowo wdrażany na rynek. Skierowany do klientów ceniących działania proekologiczne oraz szukających alternatyw dla naturalnego i ekskluzywnego wystroju wnętrza. Jako produkt luksusowy jest dostępny w edycjach limitowanych, od kilku do kilkunastu metrów kwadratowych. Ze względu na specyfikę pochodzenia drewna, płytki są dostępne w krótkich, niepowtarzalnych seriach. W trosce o naszych klientów komponujemy najciekawsze pakiety okładziny, którym bezwzględnie przyświeca poczucie dobrego smaku.

Zastosowanie: Ekologiczna drewniana okładzina do aranżacji wnętrz.

Innowacyjność: UPCYKLING drewna – produkt wykonany z drewna poużytkowego, pozyskiwanego z rozbiórki ponad 100 letnich domów i kamienic.

Wpływ na środowisko naturalne: Redukcja wycinki drzew dzięki wtórnemu wykorzystaniu drewna. Moda na przetworzenie drewna, które zamiast opałem, może okazać się złotym środkiem między możliwością posiadania eleganckich przedmiotów z drewna litego a dobrą kondycją gospodarki leśnej Ziemi.

www.bottegadeldisegno.com

www.bottega24.pl

www.calverta.com

Powiązane