Calio ekologiczny, dolistny nawóz wapniowy

Calio ekologiczny, dolistny nawóz wapniowy

CALIO to innowacyjny, skoncentrowany płynny nawóz wapniowy wytworzony z muszli skorupiaków morskich. Dzięki jego płynnej formie można go dozować metodą dolistną a to powoduje że działa dwukrotnie szybciej niż alternatywne nawozy. Jest w 100% naturalny dzięki czemu chętnie stosowany jest w uprawach ekologicznych i to zarówno w rolnictwie, ogrodnictwie czy przy uprawach sadowniczych.

Calio ma skuteczne działanie w 4-fazach rozwoju roślin czyli w okresie wzrostu, w okresie kwitnienia, w okresie owocowania a także w okresie przechowywania (calio można stosować bezpośrednio na rośliny również po zbiorach celem zachowania ich świeżości w trakcie magazynowania)

Dodatkow Calio działa skutecznie przy uprawie i ochronie warzyw między innymi stwierdzono że zapobiega: zamieraniu brzegów, wewnętrznemu zbrunatnieniu, suchej zgniliźnie wierzchołkowej. W znaczący sposób podnosi wielkość i jakość zbiorów. Calio dzięki zawartości naturalnych chlorków dogłębnie przenika w struktury rośliny, szybko się wchłania, skutecznie i sprawnie odżywiając ją od środka. Wapń rozchodzi się po całej roślinie wzmacniając ją od korzeni, aż po same liście. W ten sposób szybko zapobiega klasycznym niedoborom wapnia w roślinach. Jego skoncentrowana formuła i dolistny sposób podawania przyspiesza cały proces.

Calio jest obecne na Polskim rynku od wielu lat dzięki temu można zapoznać się z opiniami praktyków czyli rolników, którzy korzystają z tej formy wspierania swoich upraw. więcej na stronie: http://calio.pl/index.php/opinie

Powiązane