Ekologiczna farba do wnętrz ECOMAT

Ekologiczna farba do wnętrz ECOMAT

ECOMAT — ekologiczna i bezpieczna farba bez LZO — idealna dla hoteli, biur, szkół i mieszkań Ecomat to ekologiczna farba nowej generacji, przeznaczona do malowania ścian i sufitów w budynkach mieszkalnych, hotelach, biurach i szkołach.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii udało się uzyskać farbę, która przy zerowej szkodliwości zachowuje najwyższą jakość wykończenia oraz łatwość aplikacji. Farba ekologiczna do wnętrz Ecomat pozwala na bardzo szybkie i bezproblemowe przeprowadzenie remontu. Jest w pełni bezpieczna ponieważ nie wydziela żadnych szkodliwych oparów, jest niskozapachowa i nie zawiera Lotnych Związków Organicznych (LZO 0 g/l).

Dzięki takim właściwościom możliwe jest korzystanie z pomalowanych pomieszczeń zaraz po zakończeniu aplikacji. Ekologiczna farba do wnętrz Ecomat posiada wysoki indeks bieli i bardzo dobrze kryje. Posiada najwyższą odporność na ścieranie i szorowanie na mokro wg PN-EN ISO 11998:2007 — klasa I wg PN-EN ISO 13300:2002 — ubytek poniżej 5 μm po 200 cyklach szorowania www.noxan.pl

Powiązane