Ekologiczne zabawki drewniane PLANECO

Ekologiczne zabawki drewniane PLANECO

Jesteśmy rodzinną firmą, nastawioną na realizację wszelkich oczekiwań naszych klientów – i dużych i małych. Zajmujemy się produkcją drewnianych zabawek i gadżetów dekoracyjnych według własnego projektu jak i według projektu klienta. Jak do tej pory nasze zabawki cieszą się dużym powodzeniem wśród dzieciaczków i ich rodziców.

Jesteśmy przeciwnikami krzykliwych, plastikowych, agresywnych zabawek, które wcale nie wpływają na prawidłowy rozwój dziecka. Staramy się bazować na tradycji – skoro nasi dziadkowie świetnie rozwijali się w towarzystwie drewnianych zabawek to wierzymy, że nasze dzieci również je polubią.Używamy jedynie naturalnych, zdrowych dla dziecka materiałów – drewno, naturalny olejowosk i atestowane farby. Wszystkie nasze wyroby spelniają normy Unii Europejskiej i posiadają certyfikat CE. A – i co ważne – od A do Z produkowane są w Polsce.

Wykonujemy również drewniane gadżety reklamowe, realizujemy indywidualne projekty, możemy też przedstawić własne projekty dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Powiązane