Frosch Owoc granatu balsam do mycia naczyń

Frosch Owoc granatu balsam do mycia naczyń

Frosch Owoc granatu balsam do mycia naczyń 500 ml to ekologiczny produkt ze skuteczną formułą zawierający roślinne środki powierzchniowo czynne i ekstrakt z owoców granatu. Łączy w sobie skuteczne właściwości czyszczące z przyjaznymi dla skóry składnikami. Łatwo usuwa tłuszcz oraz brud i pozostawia przyjemny zapach owocu granatu.

Testowana dermatologicznie, neutralna dla skóry formuła pH jest bardzo delikatna i utrzymuje równowagę nawilżenia skóry. Produkt nie zawiera mikroplastików, a jego butelka PET wykonana jest w 100% z materiału pochodzącego z recyklatu. Produkt posiada certyfikat EU-Ecolabel. Działania podejmowane w ramach innowacyjnej, pionierskiej „Inicjatywy recyklatu” firmy Werner & Mertz, właściciela marki Frosch, spopularyzowały wykorzystanie materiału PET, wcześniej niewykorzystywanego lub spalanego, do produkcji wysokiej jakości opakowań nadających się do ponownego recyklingu.

Wraz z recyklatem jest to krok w kierunku prawdziwej gospodarki o obiegu zamkniętym, w której nowe butelki są produkowane z już używanych plastikowych butelek, aby utrzymać odpady z tworzyw sztucznych z dala od oceanów i spalarni śmieci.

Powiązane