Grupa Arcus i Arcus S.A.

Grupa Arcus i Arcus S.A.

„Wspieramy efektywność naszych Klientów” Grupa Arcus jest dostawcą inteligentnych rozwiązań oraz zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową.

Arcus S.A. jest przedstawicielem Kyocera Document Solutions i Pitney Bowes w Polsce. Arcus i spółka zależna Arcus Systemy Informatyczne oferują usługi integracji rozwiązań ICT (technologie informacyjno-telekomunikacyjne). Kolejną spółką wchodzącą w skład Grupy Arcus jest DocuSoft Sp. z o.o. produkujący systemy do obiegu informacji.

Do największych klientów Grupy Arcus należą banki, firmy ubezpieczeniowe, firmy z branży telekomunikacyjnej, operatorzy pocztowi i logistyczni oraz administracja publiczna na szczeblu centralnym i lokalnym. Działalność Grupy Arcus ma charakter unikalny na polskim rynku. W ofercie sprzedażowej Grupy znajdują się takie usługi jak audyt potrzeb klienta, doradztwo w wyborze optymalnego rozwiązania, dostawa i integracja urządzeń wraz z wdrożeniem oprogramowania, oraz nadzór nad bezpieczną i ciągłą pracą systemów IT.

ARCUS SA realizuje także innowatorskie na polskim rynku rozwiązania informatyczne. Należy do nich m.in. projekt sieci samoobsługowych stanowisk drukujących realizowany z wrocławską firmą Zeccer. Od 2018 r. ARCUS SA jest także przedstawicielem na Polskę marki Tecnau dostarczającej rozwiązania przeznaczone do obsługi papieru, monitorowania, przetwarzania i obróbki końcowej dla branży druku cyfrowego.

www.arcus.pl

Powiązane