Husqvarna

Husqvarna

Husqvarna stworzyła serię profesjonalnych maszyn akumulatorowych do pielęgnacji zieleni o wydajności porównywalnej do urządzeń spalinowych.

Wśród produktów zasilanych wydajną baterią litowo-jonową znalazły się pilarki, podkrzesywarki, nożyce do żywopłotu, wykaszarki oraz dmuchawy. Dzięki zastosowaniu napędu elektrycznego wyeliminowano w nich bezpośrednią emisję zanieczyszczeń, zredukowano także hałas oraz drgania generowane przez silniki spalinowe. Zredukowany został również zakres prac konserwacyjnych niezbędnych do prawidłowej eksploatacji. Te maszyny otworzyły nowy rozdział w zakresie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oferowanych przez firmę Husqvarna.

Husqvarna stworzyła serię profesjonalnych maszyn akumulatorowych do pielęgnacji zieleni o wydajności porównywalnej do urządzeń spalinowych. Wśród produktów zasilanych wydajną baterią litowo-jonową znalazły się pilarki, podkrzesywarki, nożyce do żywopłotu, wykaszarki oraz dmuchawy. Dzięki zastosowaniu napędu elektrycznego wyeliminowano w nich bezpośrednią emisję zanieczyszczeń, zredukowano także hałas oraz drgania generowane przez silniki spalinowe. Zredukowany został również zakres prac konserwacyjnych niezbędnych do prawidłowej eksploatacji. Te maszyny otworzyły nowy rozdział w zakresie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oferowanych przez firmę Husqvarna.

Firma Husqvarna wyszła naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów. Do swojej gamy produktów wprowadziła pożądane przez użytkowników – myślących także o środowisku naturalnym – urządzenia zasilane bardzo wydajną baterią. Maszyny oparte są na najnowocześniejszych dostępnych rozwiązaniach technologicznych i ciekawym designie. Urządzenia charakteryzują się dużą wydajnością. Daje to olbrzymie możliwości zarówno dla klientów indywidualnych, jak również zarządców, administratorów osiedli, zieleni miejskiej i spółdzielni mieszkaniowych czy innych obiektów użyteczności publicznej. Dzięki tym urządzeniom nie musimy się już martwić o hałas oraz emisję spalin podczas pracy przy terenach zieleni na osiedlach, czy w parkach. Do prac mniej intensywnych możemy stosować mniejsze, wymienne baterie, które pasują do wszystkich urządzeń. Do prac bardziej zawodowych zaprojektowany został specjalny akumulator plecakowy dający możliwość pracy urządzeniem nawet przez cały dzień. Maszyny akumulatorowe to również lekka konstrukcja oraz bardzo łatwa, intuicyjna ich obsługa.

www.husqvarna.com

Profesjonalne, wydajne- bez spalin i hałasu maszyny akumulatorowe do pielęgnacji zieleni firmy Husqvarna.

Powiązane