JAMAR

JAMAR

„JAMAR” stawia sobie jako priorytet, instalowanie kolektorów słonecznych, pomp ciepła oraz rekuperacji, te nowoczesne rozwiązania nie tylko wpływają na oszczędności w eksploatacji budynków dla naszych klientów ale przede wszystkim wspieramy ekologię. ”JAMAR” to ludzie, którzy pomogą Ci stworzyć nowoczesny i ekologiczny DOM.

„JAMAR” od ponad 23 lat zajmuje się handlem i usługami w zakresie nowoczesnych systemów instalacji dla domów prywatnych i budynków użyteczności publicznej. Specjalizujemy się w instalacjach pomp ciepła, kolektorów słonecznych, rekuperatorów powietrza, ogrzewania podłogowego i ściennego, paneli fotowoltaicznych. Mamy setki zadowolonych klientów u których zainstalowaliśmy ekologiczne i ekonomiczne  urządzenia z grupy odnawialnych źródeł ciepła. Kotły na pelet to nasza alternatywa dla nie ekologicznych kotłów na paliwo stałe. Mamy też salony wyposażenia łazienek i aranżacji wnętrz. Polecamy nowoczesne rozwiązania, poprzez instalowanie odnawialnych źródeł energii wpływamy na obniżenie emisji CO 2 do środowiska.

Pracowników firmy, wysyłamy na szkolenia prowadzone przez producentów, oraz korzystamy z Unijnych szkoleń specjalistycznych z branży Odnawialnych Źródeł Energii.  W naszych oddziałach organizujemy szkolenia i spotkania informacyjne dla firm instalacyjnych. Podczas szkoleń przedstawiamy zalety wspierania ekologii poprzez montaż pomp ciepła czy kolektorów słonecznych do produkcji ciepła i ciepłej wody użytkowej.

Czy wiesz, że…

Nagrodzenie jesteśmy Gazelą Biznesu 2004 rok.

Posiadamy Certyfikacje jako Dystrybutorzy i Autoryzowani instalatorzy następujących producentów: BIAWAR, GALMET, ECOFOREST, EMMETI,VIEGA, IMMERGAS, TERMET, STELRAD, WATT, DANFOSS, HONEYWELL, VAILLANT. Branża wyposażenia łazienek: CERSANIT, RAVAK, RADAWAY, SANPLAST, ROCA,ARMATURA KRAKÓW, GROHE,KLUDI, INVENA, GORGIEL, OPOCZNO, CERAMIKA COLOR i wiele innych.

www.jamar.kielce.pl

Powiązane