KOMINKI-KOZŁOWSKI

KOMINKI-KOZŁOWSKI

Firma KOMINKI-KOZŁOWSKI - Dystrybutor Regionalny urządzeń grzewczych firmy BRUNNER, oferuje wysokiej klasy urządzenia o powszechnie znanej jakości, doskonale zaprojektowane i wykonane paleniska z odpowiednio dobranymi systemami odzysku ciepła, które ograniczają emisję CO oraz pyłów do atmosfery.

Firma Kominki-Kozłowski zwróciła uwagę na produkty firmy BRUNNER, które tworzone są z pasją jaka łączy wygodę odbiorcy z poszanowaniem środowiska. Zajmujemy się zduństwem od prawie 30 lat, od zawsze doradzamy jak ogrzać dom w sposób ekonomiczny, ekologiczny i wygodny.

Oferowane produkty:

  • to wysokiej klasy urządzenia o powszechnie znanej jakości,
  • doskonale zaprojektowane i wykonane paleniska z odpowiednio dobranymi systemami odzysku ciepła.

Cała sztuka polega na tym, by wiedzę o wytwarzaniu energii cieplnej z użyciem drewna,oraz jej wykorzystania połączyć w taki sposób, aby końcowy efekt był dopasowany do potrzeb odbiorców i środowiska.

  • Zastosowanie: ogrzewanie jest warte tyle, co współpraca zastosowanych źródeł ciepła i systemu zarządzania energią. Przy odpowiednim doborze urządzenia i techniki grzewczej dopasujemy ogrzewanie zarówno do domów energooszczędnych, pasywnych jak i tradycyjnych.
  • Innowacyjność: mianem gwarancji funkcjonalności określamy fakt, że tworzymy również produkty takie jak centrala BHZ przygotowane na podłączenie obecnych i przyszłych odnawialnych źródeł energii ( pompy ciepła, solary, gaz, etc), jest to produkt otwarty na wszelkie zmiany i rozszerzenia. Aby palenie w piecu było bardziej bezpieczne i łatwe, stworzyliśmy elektroniczne sterowanie procesem palenia, z możliwością sterowania zdalnego. Nasze paleniska są bez popielnika, a osiągane w palenisku temperatury pozwalają na palenie drewnem zarówno liściastym jak i iglastym.
  • Wpływ na środowisko naturalne: Ograniczona emisja CO oraz pyłów do atmosfery, znacznie poniżej norm obowiązujących w UE.
  • Dostosowane do norm bardziej restrykcyjnych obowiązujących w takich krajach jak Niemcy, Austria i Norwegia. Niezależnie od rozmiaru szyby, wszystkie wkłady kominkowe BRUNNER spełniają aktualne normy i wymogi w zakresie efektywności i redukcji szkodliwych emisji. Efektywność urządzeń nawet ponad 80%.

Czy wiesz, że… 

Polecamy urządzenia, których produkcja zaczyna się od projektu i skonstruowania prototypu przez inżynierów i techników. Potem rozpoczyna się seria testów i żmudnych badań laboratoryjnych, aż do uruchomienia seryjnej produkcji. Końcowy montaż i kontrola jakości zamykają ten proces, zanim gotowe wkłady opuszczą nasz zakład. Możliwości techniki i nowoczesność łączą się w elegancki sposób z tym czego uczy tradycja, w tym również dbania o nasze środowisko.

www.kominki-kozlowski.pl

www.brunner.eu

Powiązane