Melex

Melex

Melex to jeden z najdłużej działających producentów pojazdów elektrycznych na świecie. Jego historia rozpoczęła się w 1971 roku w fabryce samolotów WSK PZL Mielec. Melex od ponad 40 lat dba o środowisko naturalne produkując pojazdy elektryczne. Nowoczesny napęd to nie tylko eliminacja szkodliwych spalin, ale również wymierne korzyści materialne.Nadrzędnym celem firmy Melex jest satysfakcja Klientów. Pragniemy dostarczać pojazdy przyjazne dla środowiska; ekologiczne, a przede wszystkim bezpieczne i komfortowe. Dlatego stawiamy na nieustanny rozwój, dostosowując profil produkcji do stale zmieniających się potrzeb rynku.

Efektem ponad 40- letniej działalności firmy Melex jest bogata oferta pojazdów elektrycznych podzielonych na trzy główne kategorie: pojazdy pasażerskie, bagażowe i specjalne. Ważną stroną naszej produkcji jest tzw. customising, polegający na adaptowaniu pojazdów pod specjalne życzenia Klientów.

Innym istotnym argumentem stawiającym firmę Melex pośród najlepszych producentów pojazdów elektrycznych na świecie jest wprowadzony seryjnie system odzysku energii typu SepEx, wyraźnie poprawiający walory eksploatacyjne naszych pojazdów, jak również zwiększający ich zasięg.

Powiązane