ROKAmina K30B

ROKAmina K30B

ROKAmina K30B to wysokiej jakości komponent do produkcji kosmetyków i produktów z grupy Personal Care, należąca do amfoterycznych środków powierzchniowo czynnych. Produkt wykazuje doskonały profil łagodzący skórę, bardzo dobre właściwości spieniające i nadające produktom gotowym odpowiednią lepkość.

Zastosowanie: szampony dla dorosłych i dzieci, mydła w płynie, płyny do kąpieli dla dorosłych i dzieci, łagodne żele pod prysznic dla dorosłych i dzieci, kremy i pianki do golenia, kosmetyki do czyszczenia twarzy (pianki, toniki, żele), inne preparaty kosmetyczne

Innowacyjność: Produkt o wysokiej biodegradowalności, pozyskiwany z surowców pochodzenia naturalnego.  Spośród surfaktantów z tej grupy produktowej, charakteryzuje się bardzo niskim śladem węglowym (CDP-Carboon Foot Print).

Wpływ na środowisko naturalne: 100% biodegradowalności

Produkcja: PCC EXOL SA, Brzeg Dolny, Polska

ROKAmina K30B jest jednym z produktów które uzyskały atestację Europejskiej Organizacji ECOCERT, w związku z czym mamy również prawo do posługiwania się logotypem ECOCERT Cosmetics i ECOCERT COSMOS, co jest niezwykle istotnym aspektem we współpracy z globalnymi firmami kosmetycznymi operującymi na europejskich i światowych rynkach.

Wśród surfaktantów o podobnym zastosowaniu, Rokamina K30B wykazuje większą wydajność w aplikacji, umożliwiając tym samym zmniejszenie ilości zastosowanego surowca.

Powiązane