Rosulfan A

Rosulfan A

Rosulfan A jest specjalistycznym, wysokopiennym składnikiem formulacji typu personal care, stosowanym w środkach higieny osobistej oraz zmniejszającym ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych lub uczulających.

Zastosowanie Rosulfanu A w środkach higieny osobistej zdecydowanie zmniejsza właściwości drażniące oraz uczulające w stosunku do standardowych substancji stosowanych w przemyśle kosmetycznym.

Jest to środek łagodny dla skóry, nie powodujący wysuszania oraz doskonale rozpuszczający się w wodzie, w związku czym produkty zawierające Rosulfan A polecane są dla osób posiadających skórę wrażliwą ze skłonnościami do podrażnień, a także mogą być bezpiecznie stosowane w produktach do pielęgnacji skóry dzieci.

Produkt jest w 100% ekologiczny, co potwierdza przyznany w 2015 r. prestiżowy, międzynarodowy znak jakości ECOCERT, który jest najważniejszym i najbardziej uznanym w Europie świadectwem jakości i bezpieczeństwa środowiskowego.

Jego wysoka biodegradowalność, sprawia, że środek jest bezpieczny dla środowiska naturalnego. Może być swobodnie stosowany w produktach typu Eco, Organic, Vegan, Paraben Free, GMO Free.

www.products.pcc.eu/pl/

Powiązane