Rower elektryczny TRYBEKO

Rower elektryczny TRYBEKO

Misją firmy TRYBEKO jest harmonijny rozwój przestrzeni miejskiej poprzez popularyzację elektrycznych środków transportu. Chcemy żyć inaczej. Czyściej, prościej, ciszej — nawet w mieście. Nie stać w korkach, cieszyć się słońcem i wiatrem we włosach, nie martwić o miejsce do parkowania. Pierwszym krokiem jest rower elektryczny, nieszablonowy, ekologiczny i ekonomiczny!

Robimy coś dla siebie i — zupełnie przy okazji i bez wysiłku — dla naszej planety i naszego miasta.Czemu by nie spróbować?

Przełączamy się na TRYB EKO ;)Produkt: Rower elektryczny TRYBEKO

Rower elektryczny jest produktem, który jako środek transportu poszerza możliwości zwykłego roweru. Pragniemy przekonać potencjalnych użytkowników, iż jest to doskonałe rozwiązanie praktycznie dla każdego:

  • dla pasjonatów rowerów, którzy jeździli regularnie tradycyjnym rowerem, a chcieliby zwiedzać nowe, wcześniej niedostępne, miejsca; pokonywać dłuższe trasy z większym obciążeniem, ale mniejszym wysiłkiem;
  • dla rowerzystów rekreacyjnych, którzy nie jeździli na rowerach na co dzień w celach takich jak dojazd do pracy/uczelni/szkoły, a wybierali dotychczas inne, mniej ekologiczne formy transportu;
  • dla osób starszych, po urazach, nie w pełni sprawnych lub wręcz z niewielkim stopniem niepełnosprawności – jako pojazd nie wymagający aż takiej kondycji fizycznej i wytrzymałości, umożliwiający jednak: aktywną formę wypoczynku, wydłużenie czasu jazdy bez wysiłku, dotarcie w mniej dostępne rejony i dzieki wsparciu przez energię – pokonywanie nowych barier.

Innowacyjność: Indywidualny transport zbiorowy to chyba najlepsze określenie na cel, który chcemy osiągnąć. Coraz większe przeciążenie komunikacją samochodową, wysoki poziom zanieczyszczeń powietrza, rosnące ceny paliwa, zwiększenie poziomu odpowiedzialności za środowisko naturalne powodują potrzebę zastosowania bardziej ekologicznych form transportu miejskiego. Energia elektryczna to tzw. „czysta energia”. Pojazdy elektryczne nie zanieczyszczają powietrza, co jest szczególnie istotne w miastach, gdzie trzeba walczyć o czyste powietrze.

Nasze produkty są doskonałym narzędziem przemieszczanie się jako alternatywne/innowacyjne pojazdy.  Dzięki naszym pojazdom możemy poprawić poziom mobilności miejskiej i umożliwić wprowadzanie do miast projektu,,smart city” Nasze produkty są skutecznym rozwiązaniem i sposobem na wdrażanie ekologicznych zachowań oraz systemów we współczesnym świecie.

Wpływ na środowisko naturalne:  Zanieczyszczenia powietrza są główną przyczyną zagrożeń środowiska. Spaliny emitowane przez pojazdy samochodowe powodują znacznie większe zagrożenia dla zdrowia ludzkiego niż zanieczyszczenia pochodzące z przemysłu. Odpowiedzialne są za wprowadzanie do atmosfery 99% tlenku węgla, 96% sadzy, 76% tlenków azotu, a także stanowią główne źródło innych niebezpiecznych związków, takich jak benzen, dwutlenek siarki i dwutlenek węgla. Nasze pojazdy pomagają przy zmniejszaniu emisji gazów do atmosfery tym samym korzystnie wpływają na czystość naszego powietrza.

www.trybeko.pl

Powiązane