Skuter elektryczny TRYBEKO

Skuter elektryczny TRYBEKO

Misją firmy TRYBEKO jest harmonijny rozwój przestrzeni miejskiej poprzez popularyzację elektrycznych środków transportu. Chcemy żyć inaczej. Czyściej, prościej, ciszej — nawet w mieście. Nie stać w korkach, cieszyć się słońcem i wiatrem we włosach, nie martwić o miejsce do parkowania. Dobrym krokiem jest skuter elektryczny, nieszablonowy, ekologiczny i ekonomiczny!

Robimy coś dla siebie i — zupełnie przy okazji i bez wysiłku — dla naszej planety i naszego miasta. Czemu by nie spróbować?

Przełączamy się na TRYB EKO ;)

Produkt: Skuter elektryczny TRYBEKO

Opis rekomendowanego produktu

Zastosowanie: Skuter elektryczny jest pojazdem, który może funkcjonować jako alternatywny środek transportu w stosunku do pojazdów z napędem spalinowym. W odróżnieniu od analogicznych pojazdów z napędem tradycyjnym (spalinowym), skutery elektryczne w znacznie mniejszym stopniu przyczyniają się do zanieczyszczenia środowiska oraz nie generują dodatkowego hałasu w przestrzeni miejskiej. Niezwykle niskie koszty eksploatacji (ok. 2 zł za każde przejechane 100 km) sprawiają, iż skutery elektryczne mogą stanowić interesująca propozycję nie tylko dla osób dbających o czyste powietrze i środowisko naturalne, ale dla każdego użytkownika, który poszykuje taniego i efektywnego środka transportu.

Użytkowanie skuterów elektrycznych jest również doskonałym rozwiązaniem dla:

  • firm,
  • instytucji,
  • służb porządkowych,
  • firm kurierskich,
  • restauracji oferujących dostawę,
  • innych jednostek.

Warto również podkreślić, iż skuterem elektrycznym można wjechać w wiele miejsc niedostępnych dla ich spalinowych odpowiedników. Ponadto prowadzenie i eksploatacja jest prostsza, bardziej ekonomiczna i komfortowa od skuterów z silnikami spalinowymi. Nie posiadają rozruszników, rur wydechowych, tłoków, pierścieni nie wymagają cyklicznych wymian oleju, pasków napędowych, sprzęgieł, rolek wariatora.

Indywidualny transport zbiorowy to chyba najlepsze określenie na cel, który chcemy osiągnąć. Coraz większe przeciążenie komunikacją samochodową, wysoki poziom zanieczyszczeń powietrza, rosnące ceny paliwa, zwiększenie poziomu odpowiedzialności za środowisko naturalne powodują potrzebę zastosowania bardziej ekologicznych form transportu miejskiego. Energia elektryczna to tzw. „czysta energia”. Pojazdy elektryczne nie zanieczyszczają powietrza, co jest szczególnie istotne w miastach, gdzie trzeba walczyć o czyste powietrze.

Nasze produkty są doskonałym narzędziem przemieszczanie się jako alternatywne/innowacyjne pojazdy.  Dzięki naszym pojazdom możemy poprawić poziom mobilności miejskiej i umożliwić wprowadzanie do miast projektu,,smart city” Nasze produkty są skutecznym rozwiązaniem i sposobem na wdrażanie ekologicznych zachowań oraz systemów we współczesnym świecie.

Wpływ na środowisko naturalne:  Zanieczyszczenia powietrza są główną przyczyną zagrożeń środowiska. Spaliny emitowane przez pojazdy samochodowe powodują znacznie większe zagrożenia dla zdrowia ludzkiego niż zanieczyszczenia pochodzące z przemysłu. Odpowiedzialne są za wprowadzanie do atmosfery 99% tlenku węgla, 96% sadzy, 76% tlenków azotu, a także stanowią główne źródło innych niebezpiecznych związków, takich jak benzen, dwutlenek siarki i dwutlenek węgla. Nasze pojazdy pomagają przy zmniejszaniu emisji gazów do atmosfery tym samym korzystnie wpływają na czystość naszego powietrza.

www.trybeko.pl

Powiązane