SLOWROOM

SLOWROOM

Ekologiczna torba na chleb SLOWROOM to doskonały przykład ekologicznego i bardzo funkcjonalnego przedmiotu codziennego użytku. Idealna na zakupy, przechowywania pieczywa, a jednocześnie bardzo estetyczna i dekoracyjna.

EKOLOGICZNE TORBY NA CHLEB

Seria toreb i siateczek na warzywa, która jest dostępna w sklepie slowroom.pl inspirowana jest kilkoma aspektami:

  • przekonaniem o konieczności zmniejszenia liczby zużywanych torebek jednorazowych
  • chęcią stworzenia produktów, które będą lepsze od funkcjonalności jaką daje torebka jednorazowa
  • zacięciem społecznym i chęcią aby nasz produkt niósł pewne wartości niematerialne, którymi chcemy się dzielić
  • radością – zależy nam na tym aby była ona odzwierciedlona w naszych produktach – miło nam będzie jeśli którykolwiek z naszych produktów wywoła uśmiech na twarzy (wszystkie produkty i pomysły są naszego autorstwa)

Torba na chleb ma kilka zastosowań:

  • Zakupy – towarzysząc nam w zakupach zastąpi wiele torebek jednorazowych
  • Przechowywanie — torba uszyta jest z trzech warstw na które składają się bawełna oraz włóknina polipropylenowa — materiał o wysokich parametrach i właściwościach higienicznych. Połączenie warstw spowalnia proces starzenia się pieczywa..
  • Dekoracja stołu. Po zwinięciu brzegów torby  do wewnątrz, zamienia się ona w estetyczny i    wygodny koszyczek na stół.  

Połączenie trzech warstw torby spowalnia dopływ powietrza i odpływ wilgoci, ale nie eliminuje go zupełnie. Pieczywo przechowywane w torbie zachowuje swoja chrupkość, gdyż nadmiar wilgoci ulega odparowaniu. Po dłuższym okresie przechowywania, pieczywo w torbie zeschnie się, ale nie spleśnieje.

Atutem torby jest to, że można ją prać w pralce – dzięki temu jej pielęgnacja jest łatwa i prosta i możemy zadbać o to aby pachnący bochenek trafiał do świeżego bawełnianego woreczka.

Torba jest tak uszyta, aby łatwo ją było zabrać na zakupy — jeśli będzie nam towarzyszyła w codziennych zakupach przyczynimy się do zmniejszenia liczby zużywanych jednorazowych toreb foliowych.

Czy wiesz, że…

  • Nasza torba powstała w wyniku wielu eksperymentów, owijaniu i ubieraniu bochenków na cebulkę w różne warstwy, tkaniny, włókniny… W efekcie wielu prób powstały obecne modele.
  • Chętnie podejmujemy współpracę i promujemy aktywność osób, które propagują zdrowy styl życia i odżywiania, które zajmują się pieczeniem chleba. Nasze torby były testowane m.in. przez piekarzy (p. Marek Kiełtyka) i osoby prowadzące warsztaty wypiekania chleba (p. Anna Krasucka).
  • W naszej ofercie są też siateczki na warzywa i owoce wielokrotnego użytku oraz torby na zakupy (torby-myszy).

Zapraszamy Cię na stronę internetową

www.slowroom.pl

Powiązane