STUV

STUV

Desing, wydajność, ekologia, charakteryzują kominki Stûv od momentu ich powstania. Te wyznaczniki kierują obecnie naszymi badaniami i rozwojem: o ile technologia produkcji jest coraz bardziej złożona — gdyż chcemy aby była  zgodna z  wymagającymi normami.

Firma Kominki-Kozłowski jest obecna w branży kominkowej na rynku od prawie 30 lat. Produkty z  linii firmy Stûv, to wysokiej klasy urządzenia, które zostały zaprojektowane z uwzględnieniem obowiązujących norm z zakresu ochrony środowiska, zastosowania nowatorskich rozwiązań technicznych i pięknej prostej linii wizualnej.

Poznaj nasz ekoprodukt

Zastosowanie: domy jednorodzinne, małe budownictwo przemysłowe, warsztaty, pawilony.

Innowacyjność:  design, wydajność, ekologia, charakteryzują kominki Stûv od momentu ich powstania. Te wyznaczniki kierują obecnie naszymi badaniami i rozwojem: o ile technologia produkcji jest coraz bardziej złożona — gdyż chcemy aby była  zgodna z  wymagającymi normami — Stûv rozwija bezustannie innowacyjne systemy ogrzewania indywidualnego na drewno. Dla każdego domu Stûv ma odpowiednie rozwiązanie, zarówno dla budownictwa pasywnego, energooszczędnego jak  i tradycyjnego.

Wpływ na środowisko naturalne: 

  • ograniczona emisja CO oraz pyłów do atmosfery w sposób znaczny,
  • ekonomiczne zużycie drewna,
  • Niezależnie od rozmiaru szyby, wszystkie wkłady kominkowe Stûv spełniają aktualne normy i wymogi w zakresie efektywności i redukcji szkodliwych emisji.
  • moc informuje o przepływie ciepła produkowanego  i wyraża się w kW.

Czy wiesz, że…

Moc konieczna do ogrzania powinna odpowiadać wymiarom ogrzewanej przestrzeni. Może być różna w każdym pomieszczeniu, w zależności od rozmaitych elementów (temperatura zewnętrzna, kubatura i usytuowanie pomieszczenia itp.). Może być dostosowana jedynie w pewnych granicach, poprzez wyznaczenie ilości drewna do spalania i uregulowanie przepływu powietrza koniecznego do spalania. Moc znamionowa odpowiada najczęściej mocy maksymalnej kominka: to na tej mocy kominek był testowany przez różne organizacje certyfikujące, podczas pomiaru jego wydajności, emisji CO i pyłów itp.

www.stuv.com

www.kominki-kozlowski.pl

Powiązane