CAFE CREATOR

CAFE CREATOR

Jesteśmy Firmą rodzinną z Poznania, produkującą ekologiczną/certyfikowaną kawę zieloną, paloną oraz ekskluzywne herbaty. Początki sięgają 2012 r. i jako nieliczni prowadząc nieprzemysłową palarnię kawy działamy na skalę ogólnopolską. Nasza Firma to połącznie ponad 45-letniego doświadczenia w branży kawy-założycielki Pani Ewy Jankowskiej z młodością i entuzjazmem młodych ludzi dla których to pasja a nie tylko praca!

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku i odpowiadając na potrzeby coraz bardzie wyedukowanego klienta posiadamy w swoim portfolio kawy z certyfikatem BIO! Jest to zarówno kawa zielona(surowa) jak i kawa palona. Wszystkie nasze produkty są wytwarzane i pakowane ręcznie a w wnętrze tchnięta jest nasza energia i miłość do kawy!

Za naszymi produktami stoją pełne przygód autorskie podróże w najdalsze zakątki świata. Sami docieramy do plantatorów i kontraktujemy surowiec rosnący jeszcze na krzaku. Skracamy tym samym łańcuch dostaw, omijając wielkie światowe koncerny wspieramy lokalną, zazwyczaj ubogą ludność, gwarantując jednocześnie najwyższą jakość i świeżość produktów.

Współpracujemy na poziomie naukowym i laboratoryjnym Z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu. Posiadamy własny, opatentowany sposób na wytwarzanie kawy zielonej BIO. Jesteśmy członkiem Polskiego Komitetu Normalizacynego. Należymy również do Fundacji Firm Rodzinnych. Zostaliśmy dostrzeżeni i wyróżnieni między innymi w poznańskim konkursie na Lidera Przedsiębiorczości oraz tytułem Dobra Marka 2018r.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą http://cafecreator.pl/sklep/ 

Powiązane