Poprzednie edycje

AgrexEco

AgrexEco

Nazwa green efficiency® opracowana przez firmę Komptech odnosi się do programu innowacji, które obniżają koszty zużycia energii i zwiększają wydajność maszyn oraz wykorzystują najnowsze techniki doczyszczania spalin.

Airly sp. z o.o.

Airly sp. z o.o.

Airly zbudowało najgęstszą sieć monitorującą jakość powietrza w Polsce, która składa się z ponad 2200 urządzeń. Dzięki niej mieszkańcy również małych miejscowości mogą chronić swoje zdrowie przed negatywnymi skutkami smogu. Naszym kolejnym celem jest rozszerzenie naszej sieci na inne kraje Europy!  

Allbag

Allbag

Allbag jest producentem, importerem i dystrybutorem toreb reklamowych. Firma może się poszczycić dwoma zakładami produkcyjnymi połączonymi z pracowniami drukarskimi.

Animex

Animex

Animex jest jedną z czołowych firm sektora mięsnego w Polsce. Jest producentem, jak również eksporterem swoich wyrobów. W ramach wdrożonego systemu ISO 14001 w zakładach firmy, realizowane są metody wdrażania efektywnych systemów zarządzania środowiskowego.

AVEBIO

AVEBIO

AVEBIO to wysokiej jakości kosmetyki naturalne oparte na oryginalnych formułach i składnikach znanych od tysiącleci.

BałtyckaOdyseja 2020

BałtyckaOdyseja 2020

W styczniu 2020 roku pierwsza grupa wolontariuszy wyruszyła ze Świnoujścia na trasę pierwszego etapu 500 kilometrowego marszu pt. Bałtycka Odyseja. W październiku zaś ta długa wyprawa po bałtyckich plażach dotarła do mety w Piaskach na Mierzei Wiślanej.  

BOŚ Bank

BOŚ Bank

Bank Ochrony Środowiska rozpoczął działalność w 1991 r. Jest bankiem specjalizującym się we wspieraniu przedsięwzięć i działań na rzecz ochrony środowiska.

Bottega del Disegno

Bottega del Disegno

Bottega del Disegno zajmuje się realizacją ambitnych, indywidualnych projektów architektonicznych, głównie związanych z dekoratorstwem wnętrz.

Bottega del Disegno WOODEN DIAMONDS

Bottega del Disegno WOODEN DIAMONDS

Bottega del Disegno zajmuje się realizacją ambitnych, indywidualnych projektów architektonicznych, głównie związanych z dekoratorstwem wnętrz. Dzięki prawie dwudziestoletniemu doświadczeniu naszego głównego projektanta w dekoratorstwie i we wzornictwie, jego pasji tworzenia, wszystkie produkty marki Bottega del Disegno są gwarantem najwyższej jakości, prestiżu i niepowtarzalności. Dodatkowo cechuje je unikatowy designerski wygląd oraz trwałość.

BRT TECHNIK

BRT TECHNIK

Produkty oraz usługi, jakie Państwu proponujemy, to nasza odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku w zakresie ochrony stanowiska pracy i środowiska naturalnego przed zanieczyszczeniami.

Canon

Canon

Działalność firmy Canon opiera się na japońskim modelu filozofii korporacyjnej Kyosei, co można przetłumaczyć jako „wspólne życie i praca dla wspólnego dobra”. Oznacza to, że bierzemy odpowiedzialność za wyniki naszych działań, szanujemy klientów, społeczności i kraje, w których działamy oraz nasze środowisko naturalne.

Centrum Edukacyjne Ekolandia.edu

Centrum Edukacyjne Ekolandia.edu

Centrum Edukacyjne Ekolandia.edu prowadzi edukację ekologiczną w zakresie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, ograniczenia ilości powstających odpadów (promowania idei zero waste), promowania postaw przyjaznych środowisku zgodnych z zasadą zrównoważonego rozwoju. Podejmujemy działania edukacyjne w zakresie propagowania dbania o powietrze.  

Chemat

Chemat

Działania firmy Chemat są odpowiedzią na wzrastające  zapotrzebowanie  rynku spożywczego i  chemicznego w zakresie dostaw urządzeń  oraz usług, które obecnie stanowią ich bazową ofertę.