Sokole Ranczo

Sokole Ranczo

Zapraszamy do miejsca Sokole Ranczo, które stworzyliśmy z myślą o naszych gościach. Każdy kto tu przyjedzie będzie mógł nie tylko odpocząć, ale także poznać piękno jurajskiej przyrody, spędzić czas w towarzystwie ludzi i zwierząt. Niezwykła energia tego pięknego miejsca u podnóża Sokolich Gór, obecność koni, owiec, kóz i innych zwierząt powodują, że chce się tu być i wracać. Nieskażone środowisko, bogata flora i fauna gwarantują bardzo dobre warunki dla spokojnego i zdrowego wypoczynku.

Teren gospodarstwa obejmuje 20 hektarów łąk, lasów i alejek. Posiadamy obiekt szkoleniowo-gastronomiczny, w którym Panie kucharki rozpieszczą Państwa podniebienia podając dania regionalne – i nie tylko, sporządzane z warzyw i owoców, które sami uprawiamy w naszym ekologicznym ogrodzie i sadzie. Wiata grillowa, z przydomową wędzarnią jest miejscem, w którym nasi Goście spędzają mnóstwo czasu, częstując się podawaną przez Gospodarzy swojską nalewką czy wędlinami własnej roboty.

Sokole Ranczo znajduje się na Szlaku Gospodarstw Edukacyjnych województwa śląskiego. Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia edukacyjne. Posiadamy ponad 50 miejsc noclegowych — domki, pokoje i apartamenty, z których każdy charakteryzuje się niepowtarzalnym wnętrzem. Do Państwa dyspozycji są również nasze konie, które na swych grzbietach zabiorą Was na spacer po parku czy okolicznych lasach.

Powiązane