Formaster Group

Formaster Group

Formaster Group to polski właściciel wiodącej na rynku marki Dafi. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją szerokiej gamy artykułów i urządzeń przeznaczonych do filtracji wody kranowej. Flagowymi produktami są oczywiście dzbanki oraz butelki filtrujące.

Formaster Group to polski właściciel wiodącej na rynku marki Dafi. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją szerokiej gamy artykułów i urządzeń przeznaczonych do filtracji wody kranowej. Flagowymi produktami są oczywiście dzbanki oraz butelki filtrujące, których całość produkcji odbywa się w Polsce – a dokładniej w dwóch nowoczesnych fabrykach na terenie województwa świętokrzyskiego. Co ważne, marka Dafi każdy swój produkt wytwarza wyłącznie przy użyciu bezpiecznych oraz wysokiej jakości surowców od sprawdzonych, europejskich dostawców. O wysokiej jakości i zrównoważonej produkcji świadczą liczne, zarówno polskie jak i międzynarodowe certyfikaty oraz atesty, które dają gwarancję trwałości i funkcjonalności.

Marka prowadzi różnokierunkowe działania na rzecz planety we współpracy m.in. z Ligą Ochrony Przyrody czy Stowarzyszeniem MOST. Dodatkowo, w 2019 roku założona została firmowa pasieka pszczelarska składająca się z 20 uli. Dbałość o środowisko naturalne, zaangażowanie wśród społeczności lokalnej oraz przede wszystkim odpowiedzialne zarządzanie firmą w oparciu o zasady etyki i transparentności to tylko niektóre aspekty działań na rzecz zrównoważonego rozwoju, którymi może poszczycić się Formaster Group

Powiązane