EKOstudent

EKOstudent

EKOstudent to największy warszawski projekt studencki propagujący ekologię i zdrowy tryb życia w Warszawie. W dniach 20-24 kwietnia 2015 roku w murach Szkoły Głównej Handlowej odbyła się już IX edycja projektu. Każdej wiosny organizatorzy projektu próbują przekonać swoich kolegów i koleżanki do zdrowego stylu życia opierającego się na sporcie, racjonalnym odżywianiu oraz naturalnej pielęgnacji ciała.

EKOstudent to największy warszawski projekt studencki propagujący ekologię i zdrowy tryb życia w Warszawie. W dniach 20-24 kwietnia 2015 roku w murach Szkoły Głównej Handlowej odbyła się już IX edycja projektu.

Każdej wiosny organizatorzy projektu próbują przekonać swoich kolegów i koleżanki do zdrowego stylu życia opierającego się na sporcie, racjonalnym odżywianiu oraz naturalnej pielęgnacji ciała.

EKOstudent to przede wszystkim wydarzenie w Auli Spadochronowej SGH wraz z główną atrakcją-loterią fantową.

EKOlotek, podczas której w zamian za posegregowane odpady, studenci otrzymują upominki: żywność, kosmetyki, ubrania, akcesoria, tekstylia, vouchery. Oprócz tego mogą oni zjeść pyszne i zdrowe śniadanie w Auli Spadochronowej, wziąć udział w ciekawych warsztatach, poćwiczyć na zajęciach sportowych prowadzonych przez znanych w w całej Polsce trenerów oraz spróbować swoich sił w turnieju Bubble Football.Organizatorzy projektu pokazują i udowadniają innym, że ekologia jest dla każdego!

Czy wiesz, że:

  • Tegoroczną edycję projektu wsparło 108 partnerów.
  • W 2015 roku, podczas 5 dni trwania EKOstudenta rozdaliśmy 3 tysiące losów, które równają się 3 tysiącom nagród o łącznej wartości ponad 80 tysięcy złotych.
  • Uczestnicy EKOlotka wykonali łącznie 6030 pompek oraz 14450 przysiadów.
  • Naszą inicjatywę wspierały osobistości znane ze swojej EKOpostawy, w tym: Roma Gąsiorowska, Edyta Herbuś, Grzegorz Łapanowski, Monika Mrozowska.

www.ekostudent.plwww.facebook.com/ekostudent

Powiązane