Nominowani i Kategoria Firma strona 4

GP-ReCyko

GP-ReCyko

Nowa linia akumulatorów – GP ReCyko doskonale wpisuje się w trend EKO 2.0. (trend oszczędzania).Jest nie tylko wytwarzana z materiałów pochodzących z recyklingu, w oparciu o niskoemisyjną technologię produkcji, ale ponad 94% całego zestawu akumulatorów wraz z opakowaniem podlega odzyskowi

Green Park Conference Centre

Green Park Conference Centre

Green Park Conference Centre, położony w Serocku nad Zalewem Zegrzyńskim, to prestiżowy ośrodek kształcenia kadr dla biznesu i idealne miejsce blisko Warszawy na indywidualny wypoczynek

Grupa Arcus i Arcus S.A.

Grupa Arcus i Arcus S.A.

„Wspieramy efektywność naszych Klientów” Grupa Arcus jest dostawcą inteligentnych rozwiązań oraz zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową.

Grupa Energa

Grupa Energa

Grupa Energa jest jedną z czterech największych grup energetycznych w Polsce, z wiodącą pozycją na polskim rynku pod względem udziału energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł odnawialnych w produkcji własnej

Grupa Renault

Grupa Renault

Grupa Renault Międzynarodowy koncern Renault, produkujący samochody od 1898 roku, sprzedał w 2019 roku blisko 3,8 mln pojazdów w 134 krajach. Grupa zatrudnia obecnie ponad 180 tys. pracowników i posiada 40 zakładów i 12 700 punktów sprzedaży na całym świecie.    

Grupa Renault

Grupa Renault

Grupa Renault Międzynarodowy koncern Renault, produkujący samochody od 1898 roku, sprzedał w 2019 roku blisko 3,8 mln pojazdów w 134 krajach. Grupa zatrudnia obecnie ponad 180 tys. pracowników i posiada 40 zakładów i 12 700 punktów sprzedaży na całym świecie.  

Hotel Anders

Hotel Anders

Hotel Anders w Starych Jabłonkach położony jest w turystycznej miejscowości Stare Jabłonki na Mazurach Zachodnich, na szlaku wodnym Kanału Elbląskiego. Hotel mieści się nad brzegiem Jeziora Szeląg Mały, w otoczeniu majestatycznych lasów, na granicy rezerwatu Sosny Taborskiej. Malownicza sceneria, las, woda, świeże powietrze sprawiają, że jest to idealne miejsce na wypoczynek. Hasło hotelu "Naturalnie na Mazurach” odnajduje wyraz w proekologicznej filozofii miejsca, cudownej przestrzeni, rozbudowanej bazie rekreacyjnej, regionalnej kuchni. W Hotelu Anders odpoczywa się aktywnie, żyje w zgodzie z naturą. Hotel Anders to hotel świadomy i odpowiedzialny za środowisko, w którym żyje. W dziewiczym otoczeniu Hotelu Anders Goście odpoczywają, aktywnie spędzają czas i dbają o swoje zdrowie. Dlatego ważne jest życie w zgodzie z otaczającą go naturą i istotne są proekologiczne działania hotelu, m.in. wykorzystywanie odnawialnych, naturalnych źródeł energii w ogrzewaniu obiektu, energooszczędne oświetlenie, własne ujęcie i uzdatnianie wody czy segregacja odpadów ogólnych.

Husqvarna

Husqvarna

Husqvarna stworzyła serię profesjonalnych maszyn akumulatorowych do pielęgnacji zieleni o wydajności porównywalnej do urządzeń spalinowych.

JAMAR

JAMAR

„JAMAR” stawia sobie jako priorytet, instalowanie kolektorów słonecznych, pomp ciepła oraz rekuperacji, te nowoczesne rozwiązania nie tylko wpływają na oszczędności w eksploatacji budynków dla naszych klientów ale przede wszystkim wspieramy ekologię. ”JAMAR” to ludzie, którzy pomogą Ci stworzyć nowoczesny i ekologiczny DOM.

Nominowani i Poprzednie edycje

3M
LPP
Ursus
Bioveri
Carrefour
Barlinek
Energa
BioPlanet
Clovin
Ecolore
Barwy Zdrowia
Symbio
Activ Fabryka Mebli
Deko Eko
KZŁ Bydgoszcz
EkoHerba
EkoBazar
BioConcept
Sądecki BARTNIK
Eko Inżynier Koło Naukowe
Meble Nizio
Klupś Meble
Gmina Rędziny
EkoFilm
Lipówka Kopalnia Przywrócona Naturze
Calio nawóz
MebloWosk
Meblik
Nanaf Organic
FOWE
Noxan
BioSensual
Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania
Lekka Kuchnia Roślinna
Eko-Piekarnia Wydminy
Femi Kosmetyki
Grovia
WeAreSo
Deante
Mumla
EkoStudent
Hemplution
Grzała
Katedra Technologii i Analizy Instrumentalnej
EkoPotencjał
Limeko
Ranczo Mustafa
Łabędziewo Agroturystyka
Scandic Gdańsk
EkoŁukta
SiejeJe
Narvil
Lawendowa Osada
Fundacja Ekologiczna Silesia
ManorHouse SPA
Hotel Magellan
RolMięs
Wasąg
EcoBlik
Kubara
Recykling Rejs
BioFood
SoFruPak
Eterno
Kamionna
Zgłoś swoją firmę lub produkt