Nominowani i Kategoria Wypoczynek strona 5

KOMINKI-KOZŁOWSKI

KOMINKI-KOZŁOWSKI

Firma KOMINKI-KOZŁOWSKI - Dystrybutor Regionalny urządzeń grzewczych firmy BRUNNER, oferuje wysokiej klasy urządzenia o powszechnie znanej jakości, doskonale zaprojektowane i wykonane paleniska z odpowiednio dobranymi systemami odzysku ciepła, które ograniczają emisję CO oraz pyłów do atmosfery.

Kyocera

Kyocera

Polityka proekologiczna firmy KYOCERA wychodzi daleko poza ramy samych urządzeń do zarządzania dokumentami. Firma wspiera projekty proekologiczne i sponsoruje społeczności proekologiczne w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Południowej. Ekologia jest ważną częścią celu, jaki postawiła sobie firma: stać się liderem rynku w zakresie ochrony środowiska.

KYOCERA Document Solutions Europe B.V.

KYOCERA Document Solutions Europe B.V.

KYOCERA Document Solutions jest jednym z wiodących na świecie dostawców rozwiązań z zakresu zarządzaniem dokumentami. Zakres produktów i usług firmy obejmuje drukarki ECOSYS, niezawodne urządzenia wielofunkcyjne, wysokiej jakości materiały eksploatacyjne i szeroki zakres rozwiązań programowych i Managed Document Services (MDS).

Laboratorium Kosmetyczne AVA ®

Laboratorium Kosmetyczne AVA ®

Laboratorium Kosmetyczne AVA ® istnieje i prowadzi nieprzerwanie działalność od 1961 roku. Jest jedną z najstarszych prywatnych firm kosmetycznych w Polsce. „W zgodzie z naturą”® to hasło, które przyświeca działalności Laboratorium od początku jej istnienia.

Lavazza

Lavazza

Grupa Lavazza kontynuuje swoje zaangażowanie na rzecz Ziemi realizując projekty ponownego zalesiania w Etiopii i Peru

LeasePlan

LeasePlan

LeasePlan Fleet Management Polska jest prekursorem rozwiązań ekologicznych we flotach. Od kilku lat firma prowadzi program GreenPlan, który polega na redukcji emisji zanieczyszczeń powodowanych przez pojazdy firmowe.

LEASEPLAN

LEASEPLAN

LeasePlan jest prekursorem rozwiązań ekologicznych na polskim rynku car fleet  management. W ciągu ostatnich sześciu lat firma zasadziła prawie 50 tysięcy drzew i z powodzeniem kontynuuje akcje zalesiania. W ten sposób LeasePlan, który zarządza flotami przeszło 900 Klientów w całej Polsce, rekompensuje emisję dwutlenku węgla do atmosfery.

LOTOS

LOTOS

LOTOS to polska grupa kapitałowa, której działalność ma strategiczne znaczenie dla krajowego i europejskiego bezpieczeństwa w sektorze energii oraz polskiej gospodarki. LOTOS wydobywa gaz ziemny i ropę naftową w Polsce, Norwegii oraz na Litwie.

Marine Hotel*****

Marine Hotel*****

Kołobrzeski Marine Hotel***** wyróżnia się położeniem – zaledwie 20 metrów oddziela hotel od szerokiej, piaszczystej plaży. Bliskość Bałtyku zdeterminowała kształt budynku, przypominającego formą okręt zwrócony ku morzu.

Mazowieckie Sioło Julianówka

Mazowieckie Sioło Julianówka

Mazowieckie Sioło Julianówka jest firmą turystyki wiejskiej, zlokalizowaną na terenie Mińskiego Obszaru Krajobrazu Chronionego, na urokliwej, cichej polanie otoczonej lasami na skraju maleńkiej wioski Julianów.

Nominowani i Poprzednie edycje

3M
LPP
Ursus
Bioveri
Carrefour
Barlinek
Energa
BioPlanet
Clovin
Ecolore
Barwy Zdrowia
Symbio
Activ Fabryka Mebli
Deko Eko
KZŁ Bydgoszcz
EkoHerba
EkoBazar
BioConcept
Sądecki BARTNIK
Eko Inżynier Koło Naukowe
Meble Nizio
Klupś Meble
Gmina Rędziny
EkoFilm
Lipówka Kopalnia Przywrócona Naturze
Calio nawóz
MebloWosk
Meblik
Nanaf Organic
FOWE
Noxan
BioSensual
Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania
Lekka Kuchnia Roślinna
Eko-Piekarnia Wydminy
Femi Kosmetyki
Grovia
WeAreSo
Deante
Mumla
EkoStudent
Hemplution
Grzała
Katedra Technologii i Analizy Instrumentalnej
EkoPotencjał
Limeko
Ranczo Mustafa
Łabędziewo Agroturystyka
Scandic Gdańsk
EkoŁukta
SiejeJe
Narvil
Lawendowa Osada
Fundacja Ekologiczna Silesia
ManorHouse SPA
Hotel Magellan
RolMięs
Wasąg
EcoBlik
Kubara
Recykling Rejs
BioFood
SoFruPak
Eterno
Kamionna
Zgłoś swoją firmę lub produkt