Nominowani i Kategoria Produkt strona 3

EKOstudent

EKOstudent

EKOstudent to największy warszawski projekt studencki propagujący ekologię i zdrowy tryb życia w Warszawie. W dniach 20-24 kwietnia 2015 roku w murach Szkoły Głównej Handlowej odbyła się już IX edycja projektu. Każdej wiosny organizatorzy projektu próbują przekonać swoich kolegów i koleżanki do zdrowego stylu życia opierającego się na sporcie, racjonalnym odżywianiu oraz naturalnej pielęgnacji ciała.

Energy Invest Group

Energy Invest Group

Energy Invest Group jest nowoczesną firmą łączącą doświadczenia instytucji finansowych i firm technologicznych. Jednym z kluczowych elementów misji Energy Invest Group jest ekologia oraz propagowanie idei inwestowania w energetykę wiatrową.

Farmona

Farmona

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało w 1997 roku w Krakowie, filozofia Firmy łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Produkty szybko zdobyły uznanie konsumentów ceniących innowacyjność, wysoką jakość i skuteczność kosmetyków naturalnych.

Formaster Group

Formaster Group

Formaster Group to polski właściciel wiodącej na rynku marki Dafi. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją szerokiej gamy artykułów i urządzeń przeznaczonych do filtracji wody kranowej. Flagowymi produktami są oczywiście dzbanki oraz butelki filtrujące.

FreeVolt

FreeVolt

FreeVolt™ Sp. z o.o. dąży do tego, by być niekwestionowanym liderem w branży „energii przyjaznej środowisku". Jako przodująca firma w branży OZE w Polsce, a niebawem również na świecie, FreeVolt™ podejmuje działania mające na celu ulepszanie oferowanych usług, tak by produkty trafiające do Klienta cechowały się innowacyjnością i wysoką jakością, połączonymi z konkurencyjną ceną. Do sztandarowego produktu należy wymienić elektrownie słoneczne oparte na najwyższej jakości komponentach. FreeVolt™ ma również w ofercie szeroką gamę produktów z dziedziny solarnego i hybrydowego oświetlenia ulicznego.

Fundacja Poszanowania Energii

Fundacja Poszanowania Energii

Fundacja Poszanowania Energii od 23 lat działa w celu promowania odnawialnych źródeł energii i wdrażania rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej. Wszystkie prowadzone przez nią działania przyczyniają się do poprawy stanu środowiska naturalnego.

G.P.Chem.

G.P.Chem.

G.P.Chem. poprzez swoje działania w zakresie wprowadzania nowoczesnych technologii oczyszczania i uszlachetniania biogazu ogranicza emisję niepożądanych substancji do atmosfery. Dla wspólnego dobra i środowiska rozwijamy współpracę nauki z biznesem.

Gaz system

Gaz system

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest firmą strategiczną dla polskiej gospodarki oraz bezpieczeństwa energetycznego kraju.Kluczowym zadaniem GAZ-SYSTEM S.A. jest transport paliw gazowych siecią przesyłową na terenie całego kraju, w celu ich dostarczenia do sieci dystrybucyjnych

GMINA WIELEŃ

GMINA WIELEŃ

Samorząd lokalny miasta i gminy Wieleń od kilku lat konsekwentnie realizuje działania związane z uregulowaniem gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy. Inwestycje realizowane w tym zakresie przynoszą korzyści społeczno-ekonomiczne i przyczyniają się tym samym do ochrony środowiska naturalnego.

Nominowani i Poprzednie edycje

3M
LPP
Ursus
Bioveri
Carrefour
Barlinek
Energa
BioPlanet
Clovin
Ecolore
Barwy Zdrowia
Symbio
Activ Fabryka Mebli
Deko Eko
KZŁ Bydgoszcz
EkoHerba
EkoBazar
BioConcept
Sądecki BARTNIK
Eko Inżynier Koło Naukowe
Meble Nizio
Klupś Meble
Gmina Rędziny
EkoFilm
Lipówka Kopalnia Przywrócona Naturze
Calio nawóz
MebloWosk
Meblik
Nanaf Organic
FOWE
Noxan
BioSensual
Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania
Lekka Kuchnia Roślinna
Eko-Piekarnia Wydminy
Femi Kosmetyki
Grovia
WeAreSo
Deante
Mumla
EkoStudent
Hemplution
Grzała
Katedra Technologii i Analizy Instrumentalnej
EkoPotencjał
Limeko
Ranczo Mustafa
Łabędziewo Agroturystyka
Scandic Gdańsk
EkoŁukta
SiejeJe
Narvil
Lawendowa Osada
Fundacja Ekologiczna Silesia
ManorHouse SPA
Hotel Magellan
RolMięs
Wasąg
EcoBlik
Kubara
Recykling Rejs
BioFood
SoFruPak
Eterno
Kamionna
Zgłoś swoją firmę lub produkt